20 października 2022

Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej

W ubiegłą niedzielę na Mszy Świętej o 9.30 wystąpili laureaci konkursu piosenki religijnej. Był to konkurs na szczeblu powiatowym, poniżej prezentujemy wyniki konkursu i serdecznie gratulujemy,

Solista kat I-III - I miejsce Marek Messeri - SP w Jaksicach, II miejsce Rita Tylka - SP Góra, III miejsce Zofia Koleśnik - SP Kołodziejewo, IV - Wiktoria Kołodziejczyk, V miejsce Kamila Wołek SP w Złotnikach Kujawskich.

kat IV-VI I miejsce Martyna Gołębiewska, II Marcelina Bąk- SP Nowa Wieś Wielka, III miejsce Ignacy Śmigiel- SP w Sławęcinku. W kategorii klas VII-VIII I miejsce Kacper Perzyna - SP Kołodziejewo, II miejsce Marika Światlak - SP w Jaksicach, III miejsce Małgorzata Książek - SP w Górze, IV miejsce - Wernika Myszka - SP w Nowej Wsi WielkiejKategoria zespoły klasy I-III - I miejsce SP Kołodziejewo, II miejsce SP w Jaksicach, III miejsce - SP w Nowej Wsi Wielkiej.Klasy IV -VI- dwa I miejsca: SP w Turzanach i SP w Jaksicach, dwa II miejsca: SP Kołodziejewo, SP Złotniki Kujawskie, dwa III miejsca SP Tupadły i SP Nowa Wieś Wielka. Klasy VII - VIII - I miejsce SP w Jaksicach i II miejsce SP w Tucznie. Nagrodę dodatkową wyśpiewały uczennice z SP w Tucznie z klas IV-VI.