22 stycznia 2023

Ogłoszenia duszpasterskie –6 (5 n. zw.”A”) – 5.II. 2023

1. Msza św. niedzielna za tydzień tak jak dzisiaj:  8,  930  i   1130 .  W tygodniu –  o  17.
  2. Papież Franciszek odbywa Pielgrzymkę po Afryce.
  3. 82 r. wywozu wielu Polaków z kresów Wsch. na Syberię – w piątek 10.II.
  4. Światowy Dzień Chorego –sobota 11.II. i MB z Lourdes /1958 r. - Maryja wzywa do pokuty i modlitwy /. 93 r. urodzin Ks.Kan. Zdzisława Borzyszkowskiego i  61 r. pożaru drewnianej świątyni.
  5. Wspólnota „W trosce o Kościół z Maryją” pragnie modlić się różańcem w świątyni w Jaksicach za miesiąc w nocy z soboty na niedzielę tj. 4 na 5 marca. Z Maryją w sercu i różańcem w ręku. Zapraszamy do modlitwy: od 19 w sobotę do 7 w niedzielę (plakat,lista na zapisy…)
  6. Przewodnik /9,- /…/
  7. Kolęda duszpasterska – Jeśli kogoś nie zastałem, to proszę o zgłoszenie, uzgodnienie terminu i uzupełnienie.  Jeśli ktoś celowo unika kolędy, jest to zerwanie więzi z Parafią i Kościołem./
  8. „Bóg zapłać” za dary i ofiary, za prace (rozebranie choinek i żłóbka w poniedziałek 6.02. od g. 9 – proszę do pomocy. Chętnych zapiszę….).
  9. Obchody 39 rocznicy śmierci Piotra Bartoszcze we wtorek 7 lutego: złożenie kwiatów i zniczy na grobie-cmentarz ul. Liberta o 9.30, Msza św. w kościele św. Józefa w Inowrocławiu– Al.Sienkiewicza 48 o godz. 10, złożenie kwiatów przy obelisku upamiętniającym miejsce śmierci Piotra Bartoszcze – Radłówek 11.15, program artystyczny, teka edukacyjna, prezentacja koncepcji pomnika przed budynkiem Gminy – Szkoła Podstawowa w Sławęcinku od 12.30.
  10. ​​Intencje Mszy św.

05 lutego 2023