Trzynastego grudnia 1998 roku proboszczem parafii Jaksice został ks. Adam Meller obejmując parafię po ks. Kanoniku Zdzisławie Borzyszkowskim.

Księdzu Proboszczowi Adamowi życzymy dużo zdrowia i wytrwałości, wielu łask Bożych i przynajmniej kolejnych 22 lat tak owocnej posługi.

Autor tekstu: K.B.

12 grudnia 2020

22 lata temu o tej porze...

Parafia Św. Marcina Biskupa

w Jaksicach

Dzisiejsza niedziela, to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Bóg jest bogaty w miłosierdzie dla ludzi z całego świata. Takie przesłanie niosą też podopieczni siostry Amadeuszy w Kamerunie, które po polsku wygłaszają słowa powierzenia siebie Miłosierdziu Bożemu.

Dzisiaj niedziela Miłosierdzia Bożego. Miłosierdzie Boże rozciąga się na cały świat i takie przesłanie niosą dzieci z Kamerunu, podopieczni naszej siostry Amadeuszy, głosząc w języku polskim słowa powierzenia siebie Jezusowi.